Byki na moście w Warszawie. Wypadek przy przewozie zwierząt [wideo]

Byki na moście w Warszawie

W dramatycznym zdarzeniu na moście Południowym w Warszawie, do którego doszło w piątek około godziny 20, z ciężarówki do przewozu zwierząt wypadło kilka byków. Niestety, jedno z nich nie przeżyło incydentu.

Zdarzenie miało miejsce na trasie S2 pomiędzy węzłami Wilanów i Wał Miedzeszyński. Według relacji “Miejskiego Reportera”, trzy byki biegały po trasie, sprawiając zagrożenie dla kierowców i uczestników ruchu drogowego.

Według wstępnych ustaleń, kierowca samochodu osobowego zajechał drogę ciężarówce przewożącej zwierzęta. Kierowca samochodu ciężarowego zmuszony był gwałtownie hamować w wyniku czego drzwi pojazdu otworzyły się, prowadząc do wypadku.

Utrudnienia w ruchu drogowym trwały do godziny 22, o czym poinformował Punkt Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Warto podkreślić, że tego rodzaju incydenty z udziałem zwierząt transportowanych ciężarówkami podnoszą kwestię bezpieczeństwa przewozu zwierząt na drogach i zwracają uwagę na konieczność przestrzegania odpowiednich procedur i regulacji w transporcie.

Źródło: “Miejski Reporter”

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments