Kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych

Zdobądź własny Certyfikat Kompetencji Zawodowych! Kurs CKZ przygotowany przez ABC Szkolenia umożliwia kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego organizowanego przez Instytut Transportu Samochodowego. Dzięki przejrzystej platformie e-learningowej nauka możliwa jest w dowolnym miejscu i czasie.

Dołącz do kursu i uzyskaj własny Certyfikat Kompetencji Zawodowych!

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

Kurs CKZ pozwala w wygodny sposób nabyć niezbędną wiedzę potrzebną do zaliczenia egzaminu w ITS. Platforma e-learningowa umożliwia dostosowanie tempa nauki do potrzeb użytkownika oraz mierzenie osiągniętych postępów.

Za przygotowanie i aktualizacje kursu odpowiedzialny jest ośrodek szkoleniowy ABC Szkolenia, który jest liderem w zakresie szkoleń przewoźników drogowych. To gwarantuje dostęp do najświeższych pytań i zadań egzaminacyjnych oraz wsparcie merytoryczne na wysokim poziomie.

Co zawiera kurs CKZ? 

  • Dostęp do platformy szkoleniowej na 30 dni
  • Omówienie budowy egzaminu państwowego
  • Instrukcja i omówienie zapisu na egzamin państwowy
  • Kompletne materiały dydaktyczne
  • Instruktaże wideo z rozwiązywania zadań praktycznych
  • Zbiór zadań praktycznych wraz z rozwiązaniami
  • Bazę pytań testowych podzieloną na działy tematyczne
  • Próbne testy egzaminacyjne
  • Dostęp do zamkniętej grupy TransUP.eu ze wsparciem merytorycznym
  • Dodatkowo – zajęcia prowadzone na żywo w zamkniętej grupie w przypadku kursu online (4 dni wg harmonogramu) lub kursu stacjonarnego (6 dni wg harmonogramu)

Kurs ma sześć modułów:

Informacje organizacyjne – w tym module dostępne są informacje wprowadzające. Umieściliśmy tutaj przewodnik, który pokaże Ci jak poruszać się po kursie i jak korzystać ze wsparcia merytorycznego. Przedstawiamy najważniejsze informacje o Certyfikacie Kompetencji Zawodowych oraz o samym egzaminie. Dowiesz się m. in. jak wygląda egzamin, na co zwrócić szczególną uwagę, jak wypełnić i gdzie dostarczyć wniosek egzaminacyjny, a także jak wykorzystywać zdobyty certyfikat.

Materiały i zadania – do pobrania – tutaj czekają na Ciebie opracowania teoretyczne zagadnień w formie autorskiego pliku pdf oraz przykładowe zadania z części finansowej i transportowej. W naszej bazie posiadamy blisko 60 zadań, które rzeczywiście pojawiają się na egzaminie państwowym.

Opracowania teoretyczne – w tym dziale umieściliśmy materiały dydaktyczne w przystępnej formie do regularnej nauki. Przerobienie tych materiałów zapewni Ci odpowiednią wiedzę do samodzielnego rozwiązywania zadań i testów.

Zadania praktyczne – sekcja obejmuje instruktaże wideo z rozwiązywania zadań praktycznych z zakresu leasingu, księgowości i transportu. Do każdego zadania dołączony jest skrypt ułatwiający naukę. Ponadto w tej sekcji znajdują się obszerne rozwiązania do zadań znajdujących się w plikach pdf.

Baza pytań – na tą sekcję składa się 8 działów, w których znajdują się tematycznie uporządkowane pytania testowe. Pytania zostały podzielone zgodnie z zakresem ujętym w załączniku I Rozporządzenia WE 1071/2009. Dzięki naszej bazie pytań możesz uczyć się stopniowo kategoria po kategorii. Moduł automatycznie zapisuje postępy użytkownika. Do każdego pytania dodany jest komentarz z uzasadnieniem poprawnej odpowiedzi, co pozwoli Ci poznać szerszy kontekst każdego pytania.

Testy egzaminacyjne – w tej sekcji znajdują się przykładowe testy zbudowane na wzór części teoretycznej egzaminu państwowego. Każdy test zawiera 64 pytania, po 8 pytań z każdego działu ujętego w zakresie egzaminowania. Dla efektywniejszego treningu ograniczyliśmy czas na ukończenie każdego testu do 2 godzin (jak na egzaminie państwowym). Po zakończeniu testu użytkownik pozna swój wynik procentowy, będzie mógł zobaczyć listę pytań i odpowiedzi, a także przeczytać dołączone do nich komentarze specjalistów.

Wszystko czego potrzebujesz, żeby zaliczyć egzamin na Certyfikat Kompetencji Zawodowych znajdziesz w tym kursie. Nie czekaj! Uzyskaj dostęp i rozpocznij przygotowania do egzaminu już dziś!

Program kursu:

Rozwiń wszystko

Informacje organizacyjne

Materiały i zadania - do pobrania
Zawartość lekcji
Ukończono 0% 0/2 Etapów
Opracowania teoretyczne
Zadania praktyczne
Baza pytań
Testy egzaminacyjne

Instruktor

ABC Szkolenia

Kursy: 15

+380 zapisanych
Nierozpoczęty

Kurs zawiera

Lekcje: 16 Tematy: 72 Testy: 36