MAN Engines wzmacnia sprzedaż i serwis w Korei Południowej

MAN engines

MAN Engines reorganizuje swoją sieć sprzedaży i obsługi posprzedażnej w Korei (Południowej). Od początku 2024 roku za sprzedaż i serwis silników MAN na miejscu odpowiada odrębny dział lokalnego przedstawiciela MAN Truck & Bus dla jednostki biznesowej MAN Engines.

Firma MAN Truck & Bus jest reprezentowana w Republice Korei od 2001 roku i obecnie posiada 33 punkty sprzedaży i serwisu pojazdów ciężarowych i autobusów – z główną siedzibą umiejscowioną w Seulu. W wyniku reorganizacji punkty będą prowadzić sprzedaż, naprawę i zaopatrywanie w części zamienne, a także silniki do łodzi roboczych oraz silniki wysokoprężne i gazowe do agregatów prądotwórczych. Dzięki integracji działu MAN Engines z działem pojazdów użytkowych obecni i nowi partnerzy biznesowi skorzystają z obszernej wiedzy na temat produktów i procesów, a także silnej sieci sprzedaży.

Cieszę się, że udało nam się stworzyć synergię, która pozwoli nam jeszcze lepiej wspierać naszych klientów. Dzieje się tak na przykład w zakresie dostaw części zamiennych czy spraw serwisowych

– mówi Reiner Roessner, dyrektor ds. sprzedaży w silnikach MAN.

Euijoong Kim, dyrektor ds. sprzedaży silników zewnętrznych, podkreśla:

Dzięki sprzedaży silników MAN za pośrednictwem krajowej spółki zależnej MAN Truck & Bus Korea wzmacniamy nasze wpływy na rynku krajowym i zaspokajamy rosnące zapotrzebowanie na silniki wysokiej jakości. Ponadto przedsiębiorstwa na rynku koreańskim skorzystają z technologicznej wiedzy marki MAN.

– Euijoong Kim, dyrektor ds. sprzedaży silników zewnętrznych

Początkowo MAN Truck & Bus Korea skoncentruje się na zastosowaniach w zakresie zasilania awaryjnego i ciągłego wytwarzania energii, np. stosowanych w obiektach hotelowych, szpitalach i centrach danych. W tym celu MAN Engines oferuje producentom agregatów prądotwórczych, którzy koncentrują się na wysokiej jakości i niezawodnych produktach, wyrafinowane silniki wysokoprężne i specjalnie zaprojektowane silniki gazowe. Ponadto, w związku z rozwojem branży rekreacji morskiej, MAN Truck & Bus Korea widzi rosnące zapotrzebowanie na serwis silników jachtowych MAN Engines w zakresie mocy od 200 do 2200 KM (147 – 1618 kW).

Jako silny partner przemysłu morskiego, MAN Engines oferuje operatorom jachtów i łodzi roboczych dobry dostęp do ponad 500 partnerów serwisowych we wszystkich głównych portach na całym świecie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments