IRU uhonorowana przez ZATCA z okazji Światowego Dnia Celnictwa 

IRU - SATA

Z okazji Światowego Dnia Celnictwa 2024 saudyjski Urząd Podatkowo Celny ZATCA oraz Światowa Organizacja Celna (WCO) uhonorowały IRA świadectwem zasług.  

ZATCA obchodziła Międzynarodowy Dzień Celny wraz z WCO podczas wydarzenia w Riyadzie, w którym uczestniczyli wysokiej rangi goście z sektora publicznego i prywatnego, reprezentujący partnerów krajowych, regionalnych i międzynarodowych. Gubernator ZATCA wręczył IRU świadectwo zasług w uznaniu silnych relacji zaufania, które obaj partnerzy zbudowali od czasu przystąpienia Królestwa do konwencji TIR w 2018 roku.  

Sekretarz Generalny IRU powiedział: “To dla IRU zaszczyt zostać docenionym za pracę z okazji Międzynarodowego Dnia Celnego przez strategicznego partnera, jakim jest ZATCA. Wysoko cenimy sobie zaufanie, jakie zbudowaliśmy z naszym członkiem Saudi Automobile and Touring Association (saudyjskie stowarzyszenie dla branży samochodowej) w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wzmacnianie i świętowanie naszego partnerstwa w nadchodzących latach.  

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments