Ogłoszenia o pracę – dodaj ogłoszenie

Publikacja ogłoszenia na TransUP.eu to skuteczny sposób na przyciągnięcie odpowiednich kandydatów, którzy mają doświadczenie i wiedzę w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Dołącz do TransUP.eu i korzystaj z naszego specjalistycznego audytorium, które jest skierowane właśnie do Twojej branży. Rozpocznij proces znalezienia idealnego kandydata już dziś. Opublikuj swoje ogłoszenie o pracę na TransUP.eu i daj swojej firmie możliwość pozyskania wyjątkowych talentów związanych z transportem, spedycją i logistyką!

Rodzaje ogłoszeń:


Ogłoszenie DARMOWE - możesz opublikować ogłoszenie całkowicie za darmo! Twoje ogłoszenie będzie widoczne przez 30 dni na stronach serwisu TrasnUP.eu. Jedynym warunkiem opublikowania darmowego ogłoszenia jest podanie rzeczywistej stwaki wynagrodzenia.

Ogłoszenie STANDARD - ogłoszenie STANDARD aktywne jest przez 30 dni od dnia publikacji. W przypadku ogłoszenia STANDARD nie wymagamy podawania stawki wynagrodzenia.

Ogłoszenie PREMIUM - ogłoszenie PREMIUM aktywne jest na stronach serwisu przez 45 dni oraz posiada dodatkowe wyróżnienie w postaci kolorowego podkreślenia oraz przypięcia na górze listy ogłoszeń.

Pakiet ogłoszeniń PREMIUM - pakiet ogłoszeń PREMIUM obejmuje 10 ogłoszeń, które możesz opublikować w dowolnym czasie. Zakup pakietu daje gwarancję najniższej ceny pojedynczego ogłoszenia.

[submit_job_form]