Ładowanie wydarzenia
  • To wydarzenia minęło.
kierowca ciężarówki (kod 95) 6

Szkolenie okresowe kierowców (KOD 95)

16 lutego - 20 lutego

900 zł

Szkolenie okresowe kierowców – przedłużenie kodu 95

Szkolenie okresowe kierowców (potocznie: kurs na przewóz rzeczy lub osób / kod 95) to kurs przedłużający uprawnienia do wykonywania przewozu drogowego. Szkolenie okresowe nie kończy się egzaminem. Po odbytym szkoleniu ośrodek aktualizuje profil PKZ, a kierowca udaje się do urzędu w celu wymiany prawa jazdy na nowe. Szkolenie prowadzone jest przez 5 dni i obejmuje łącznie 35 godzin zajęć.

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi przepisami do kursu mogą przystąpić kandydaci, którzy posiadają profil kierowcy zawodowego wydany na podstawie orzeczenia lekarskiego i psychologicznego o braku przeciwskazań do pracy na stanowisku kierowcy zgodnie z art. 39j i 39k Ustawy o transporcie drogowym. Profil Kierowcy Zawodowego można pobrać w Wydziale Komunikacji właściwym dla miejsca zamieszkania.

Szkolenie okresowe kierowców zawodowych dotyczy osób, które uzyskały prawo jazdy przed:

  • 10 września 2009 roku dla kategorii C1 lub C;
  • 10 września 2008 roku dla kategorii D1 lub D;
  • lub uzyskały już świadectwo kwalifikacji zawodowej i chcą przedłużyć jego ważność o kolejne 5 lat.

Zakres szkolenia okresowego dla kierowców

Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych trwa 35 godzin zajęć teoretycznych, w tym 21 godzin zajęć z części podstawowej oraz 14 godzin zajęć z części, której tematy zajęć można wymienić w zależności od zakresu obowiązków kierowcy. Szkolenie okresowe kierowców może być prowadzone po 7 godzin dziennie przez minimum 5 dni.

Forma prowadzonych zajęć na szkoleniu okresowym

W naszej ofercie znajdziesz szkolenie okresowe w formie wykładów oraz (specjalnie dla osób zapracowanych) w formie e-learningowej. Dzięki temu możesz wybrać taki termin szkolenia, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Dlaczego warto odnawiać uprawnienia w ABC Szkolenia?

  • Decydując się na odnowienie uprawnień w ABC Szkolenia masz gwarancję, że Twoje dokumenty będą poprawnie wypełnione a fakt odbycia szkolenia zostanie zgłoszony do Urzędu, dzięki czemu zyskujesz pewność legalnego pochodzenia zdobytego Świadectwa Kwalifikacji Zawodowej.
  • Zapewniamy sprawną organizację szkolenia oraz badań dla kierowców. Całość organizujemy w naszym ośrodku, w najkrótszym czasie jaki dopuszczają przepisy.
  • Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią całą procedurę dotyczącą składania wniosku o wymianę (odnowienie) dokumentów.
  • Rozwiążemy wszystkie problemy i wyjaśnimy wszelkie dylematy dotyczące czasu pracy kierowcy lub obsługi tachografu, jakie pojawiają się w trakcie pracy.
  • Na Twoje życzenie dopilnujemy ważności uprawnień i z odpowiednim wyprzedzeniem poinformujemy Cię o upływie terminu.
  • Upraszczamy wszelkie procedury i formalności, żeby zaoszczędzić Twój czas.

Szczegóły

Początek:
16 lutego
Koniec:
20 lutego
Cena:
900 zł
Kategoria wydarzenia:
Witryna internetowa:
https://abc-szkolenia.com/produkt/szkolenie-okresowe-kierowcy/

Miejsce wydarzenia

ABC Szkolenia
ul. Modlińska 6
Warszawa, 03-216 Poland
Telefon:
531700182
Zobacz stronę: Miejsce wydarzenia

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *