Ładowanie wydarzenia
  • To wydarzenia minęło.
CKZ przewoźnika

Kurs CKZ stacjonarny – Warszawa

7 czerwca - 16 czerwca

2400 zł

Kurs stacjonarny na Certyfikat Kompetencji Zawodowych

Kurs stacjonarny to nasze najbardziej rozbudowane szkolenie. Program obejmuje 38 godzin zajęć ze specjalistami z zakresu transportu, kadr i zarządzania finansami przedsiębiorstwa, podczas których słuchacze nabywają niezbędną wiedzę teoretyczną oraz uczą się rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym zbudowanym na podstawie egzaminu ITS. Dzięki naszemu egzaminowi kursanci mogą zapoznać się z budową egzaminu państwowego, zweryfikować swoją wiedzę oraz nabyć cenne doświadczenie pomocne w walce z czasem i stresem.

Kurs obejmuje:

  • 6 dni – łącznie 38h wykładów prowadzonych przez najlepszych specjalistów.
  • Dostęp do platformy zawierającej interaktywne testy zbudowane na wzór części teoretycznej egzaminu państwowego. Testy zawierają po 64 pytania wraz z komentarzem do każdego z nich (ponad 1500 pytań).
  • Wsparcie merytoryczne przez naszych ekspertów, w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości, na każdym etapie rozwiązywania testów.
  • Przykładowe zadania w formie instruktaży wideo, które służą jako wsparcie do części praktycznej egzaminu.
  • Zestaw autorskich materiałów dydaktycznych opracowanych przez naszych ekspertów.
  • Zestaw przykładowych zadań egzaminacyjnych wraz z rozwiązaniami.
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz w zapisie na egzamin państwowy organizowany przez ITS.
  • Spersonalizowane autorskie materiały uzupełniające.
  • Próbny egzamin wewnętrzny – stworzony i prowadzony na wzór egzaminu państwowego w ITS.

Zajęcia prowadzone są przez 6 dni, w sumie 38 godzin zegarowych. Szkolenie odbywa się w trybie weekendowym piątek-sobota-niedziela przez dwa kolejne tygodnie. Zapewniamy klimatyzowaną salę wykładową, poczęstunek oraz catering.

W ramach platformy szkoleniowej kursanci mają do dyspozycji trzy moduły:

Egzamin – w tym module znajdują się przykładowe testy zbudowane na wzór części teoretycznej egzaminu państwowego. Każdy test zawiera 64 pytania, po 8 pytań z każdego działu ujętego w zakresie egzaminowania. Dla efektywniejszego treningu ograniczyliśmy czas na ukończenie każdego testu do 2 godzin (jak na egzaminie państwowym). Po zakończeniu testu użytkownik pozna swój wynik procentowy, będzie mógł zobaczyć listę pytań i odpowiedzi, a także przeczytać dołączone do nich komentarze specjalistów. Testy można powtarzać bez ograniczeń.

Nauka – ten moduł składa się z 8 działów, w których znajdują się tematycznie przyporządkowane pytania testowe. Pytania zostały podzielone zgodnie z zakresem ujętym w załączniku I Rozporządzenia WE 1071/2009. Dzięki modułowi „Nauka” można uczyć się pytań z wybranej kategorii.

Zadania – moduł obejmuje instruktaże wideo z rozwiązywania zadań praktycznych z zakresu leasingu, księgowości i transportu. Do każdego zadania dołączony jest skrypt ułatwiający naukę.

Materiały dydaktyczne i pomoce naukowe:

Zbiór zadań praktycznych – pakiet obejmuje kilkadziesiąt zadań z zakresu transportu, kadr i płac oraz finansów przedsiębiorstwa, które pojawiają się w części problemowej egzaminu państwowego. Do każdego z zadań przyporządkowane jest poprawne rozwiązanie. Zadania są zaktualizowane o zmiany wynikające z Polskiego Ładu i Pakietu Mobilności.

Opracowania teoretyczne – wyjaśnienie najważniejszych tematów z obszaru objętego egzaminem, w których znajdują się grafiki, definicje i pojęcia transportowe i zbiory aktów prawnych.

Wsparcie merytoryczne:

W trakcie nauki nowych zagadnień mogą pojawiać się pytania lub wątpliwości. Jest to normalna zależność występująca w procesie nauki. Dlatego nasze kursy CKZ rozszerzone są o wsparcie merytoryczne, dzięki któremu możesz uzyskać rzetelną odpowiedź bezpośrednio od naszych specjalistów.

Miejsce szkolenia:

ABC-Szkolenia
ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa
Tel. 531700182

UWAGA! W przypadku kursu stacjonarnego, w celu poprawnej realizacji programu szkolenia, materiały dydaktyczne i dostępy do platformy szkoleniowej nadawane są w dniu rozpoczęcia kursu.

 

Szczegóły

Początek:
7 czerwca
Koniec:
16 czerwca
Cena:
2400 zł
Kategoria wydarzenia:
Witryna internetowa:
https://abc-szkolenia.com/produkt/kurs-ckz-stacjonarny/

Miejsce wydarzenia

ABC Szkolenia
ul. Modlińska 6
Warszawa, 03-216 Poland
Telefon:
531700182
Zobacz stronę: Miejsce wydarzenia

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *