Ładowanie wydarzenia
 • To wydarzenia minęło.
Kurs CKZ online 1

Kurs CKZ online

22 kwietnia - 25 kwietnia

1400zł

Kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych online

Kurs CKZ online prowadzony jest na żywo przy użyciu aplikacji umożliwiających realizację wideokonferencji bez konieczności zakładania konta i logowania oraz zapewniających dobrą jakość obrazu i dźwięku.

Zajęcia prowadzone są w formie intensywnych ćwiczeń praktycznych, na których szczególny nacisk położony jest na rozwiązywanie i omawianie zadań egzaminacyjnych. Zdalna forma szkolenia umożliwia odbycie zajęć z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Kurs obejmuje:

 • 4 dni / 20h praktycznych ćwiczeń z rozwiązywania zadań egzaminacyjnych
 • 30 dniowy dostęp do platformy szkoleniowej
 • Materiały dydaktyczne zawierające opracowania teoretyczne oraz zbiór pytań i zadań egzaminacyjnych (ponad 1500 pytań testowych i 50 zadań praktycznych). Materiały podzielone są na część finansowo/księgową i transportową.
 • Wsparcie merytoryczne w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości
 • Instrukcja zapisu na egzamin państwowy w ITS

Zajęcia prowadzone są przez 4 dni, w sumie 18 godzin zegarowych. W programie przewidziane jest:

 • Omówienie zapisu na egzamin państwowy oraz objaśnienie kwestii formalnych związanych z uzyskaniem certyfikatu kompetencji zawodowych.
 • Wprowadzenie teoretyczne w celu objaśnienia wykorzystywanej terminologii i wyrównania poziomu grupy.
 • Intensywne zajęcia praktyczne z rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
 • Czas na pytania i odpowiedzi.

W ramach platformy szkoleniowej kursanci mają do dyspozycji sześć modułów:

Informacje organizacyjne – w tym module dostępne są informacje wprowadzające. Umieściliśmy tutaj przewodnik, który pokaże Ci jak poruszać się po kursie i jak korzystać ze wsparcia merytorycznego. Przedstawiamy najważniejsze informacje o Certyfikacie Kompetencji Zawodowych oraz o samym egzaminie. Dowiesz się m. in. jak wygląda egzamin, na co zwrócić szczególną uwagę, jak wypełnić i gdzie dostarczyć wniosek egzaminacyjny, a także jak wykorzystywać zdobyty certyfikat.

Materiały i zadania – do pobrania – tutaj czekają na Ciebie opracowania teoretyczne zagadnień w formie autorskiego pliku pdf oraz przykładowe zadania z części finansowej i transportowej. W naszej bazie posiadamy blisko 60 zadań, które rzeczywiście pojawiają się na egzaminie państwowym.

Opracowania teoretyczne – w tym dziale umieściliśmy materiały dydaktyczne w przystępnej formie do regularnej nauki. Przerobienie tych materiałów zapewni Ci odpowiednią wiedzę do samodzielnego rozwiązywania zadań i testów.

Egzamin – w tym module znajdują się przykładowe testy zbudowane na wzór części teoretycznej egzaminu państwowego. Każdy test zawiera 64 pytania, po 8 pytań z każdego działu ujętego w zakresie egzaminowania. Dla efektywniejszego treningu ograniczyliśmy czas na ukończenie każdego testu do 2 godzin (jak na egzaminie państwowym). Po zakończeniu testu użytkownik pozna swój wynik procentowy, będzie mógł zobaczyć listę pytań i odpowiedzi, a także przeczytać dołączone do nich komentarze specjalistów. Testy można powtarzać bez ograniczeń.

Nauka – ten moduł składa się z 8 działów, w których znajdują się tematycznie przyporządkowane pytania testowe. Pytania zostały podzielone zgodnie z zakresem ujętym w załączniku I Rozporządzenia WE 1071/2009. Dzięki modułowi „Nauka” można uczyć się pytań z wybranej kategorii.

Zadania – moduł obejmuje instruktaże wideo z rozwiązywania zadań praktycznych z zakresu leasingu, księgowości i transportu. Do każdego zadania dołączony jest skrypt ułatwiający naukę.

Wsparcie merytoryczne:

W trakcie nauki nowych zagadnień mogą pojawiać się pytania lub wątpliwości. Jest to normalna zależność występująca w procesie nauki. Dlatego nasze kursy CKZ rozszerzone są o wsparcie merytoryczne, dzięki któremu możesz uzyskać rzetelną odpowiedź bezpośrednio od naszych specjalistów.

Wymagania:

Jedynymi wymogami są:

 • posiadanie urządzenia takiego jak: smartfon, tablet, komputer;
 • dostęp do Internetu umożliwiającego udział w zajęciach online.

Szczegóły

Początek:
22 kwietnia
Koniec:
25 kwietnia
Cena:
1400zł
Kategoria wydarzenia:
Witryna internetowa:
https://abc-szkolenia.com/produkt/kurs-ckz-online/

Miejsce wydarzenia

ABC Szkolenia
ul. Modlińska 6
Warszawa, 03-216 Poland
Telefon:
531700182
Zobacz stronę: Miejsce wydarzenia

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *