Testy na wózki widłowe

Uzyskaj dostęp do bazy testów UDT na wózki widłowe i przygotuj się do egzaminu państwowego!

Nasza baza zawiera wszystkie oficjalnie opublikowane pytania egzaminacyjne wraz z poprawnymi odpowiedziami. Dostępne kategorie pytań testowych dotyczą wszystkich trzech kategorii wózków jezdniowych podnośnikowych - I, II i III WJO.

Dostęp do testów nadawany jest automatycznie z chwilą zakupu na okres 60 dni

Testy UDT na wózki widłowe

Uzyskaj dostęp do bazy pytań testowych i odpowiedzi na wózki widłowe kategorii I, II i III WJO. Testy UDT dostępne w naszej bazie zostały przygotowane na podstawie oficjalnej listy przykładowych pytań egzaminacyjnych.

Zawartość bazy

Pytania egzaminacyjne z zakresu obsługi urządzeń technicznych: wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem – II i III WJO

Pytania egzaminacyjne z zakresu obsługi urządzeń technicznych: wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną. – I WJO

Szczegóły testów

Pytania testowe na wózki widłowe są pytaniami zamkniętymi jednokrotnego wyboru. Do każdego pytania przyporządkowane są 4 odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa.

W kursie znajdziesz dwa rodzaje testów:

Przykładowe egzaminy państwowe – to miejsce gdzie możesz sprawdzić swoją wiedzę i przygotowanie do egzaminu rozwiązując test ułożony na wzór oficjalnego testu prowadzonego przez UDT.

Baza pytań testowych – to miejsce do nauki pytań z funkcją zapisywania postępów w nauce, dzięki czemu możesz zrobić przerwę i wrócić do danego pytania w innym czasie. Baza pytań podzielona jest zgodnie z kategoriami zezwoleń na I oraz II i III WJO, co pozwala na naukę pytań dla wybranego zakresu uprawnień.

Instruktor

ABC Szkolenia

Kursy: 20

Nierozpoczęty
19,99 ZŁ

Kurs zawiera

Lekcje: 3 Testy: 22