Licencje i Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym

Weź udziału w darmowym kursie online, poświęconym licencjom transportowym i Certyfikatowi Kompetencji Zawodowych! Jeżeli marzysz o rozwoju kariery w branży TSL lub planujesz założenie własnej firmy transportowej, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.  

Zapraszamy serdecznie do udziału w darmowym kursie, poświęconym licencjom transportowym i Certyfikatowi Kompetencji Zawodowych! Nasz kurs to wyjątkowa okazja, aby zdobyć wiedzę z zakresu transportu drogowego. Podczas kursu dowiesz się, kiedy i jakie licencje są niezbędne w prowadzeniu przedsiębiorstwa transportowego, jakie są związane z nimi koszty, ile czasu zajmuje ich uzyskanie i który urząd jest odpowiedzialny za ten proces.

Wyjaśnimy Ci kroki, które musisz podjąć, aby zdobyć licencję transportową. Omówimy praktykę “użyczania” Certyfikatu Kompetencji Zawodowych, warunki i umowy dotyczące świadczenia usług zarządzania transportem oraz szczegóły dotyczące egzaminu państwowego w Instytucie Transportu Samochodowego.

Dowiesz się, do czego jest potrzebny CKZ, kto może go uzyskać, jak długo jest ważny i jak można go stracić. Poruszymy również kwestie związane z egzaminem na CKZ, takie jak miejsca egzaminowania, wniosek o egzamin, układ egzaminu, zmiany w zadaniach i pytaniach oraz koszty związane z uzyskaniem Certyfikatu.

W materiałach do kursu dodaliśmy kilka praktycznych prezentów:

  • Rozwiązany przykładowy egzamin CKZ z opisem zadań,
  • Poradnik wypełniania wniosku o licencję transportową,
  • Aktualny taryfikator mandatów dla osób odpowiedzialnych za transport.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz i zyskaj dostęp do wartościowych informacji oraz praktycznych materiałów. Zapraszamy do udziału w naszym kursie!

Instruktor

ABC Szkolenia

Kursy: 20

+329 zapisanych
Nierozpoczęty
Darmowy dla zalogowanych użytkowników

Kurs zawiera

Lekcje: 1 Tematy: 7 Testy: 1