Certyfikat Kompetencji Zawodowych – Zadania praktyczne

Naucz się rozwiązywać zadania praktyczne z egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego! Kurs CKZ zadania to zbiór przykładowych zadań problemowych pojawiających się na egzaminie państwowym.

Kurs CKZ zadania to ponad 50 zadań problemowych wraz z obszernymi rozwiązaniami, 10 instruktaży wideo z rozwiązywania zadań oraz kompletne opracowania teoretyczne do nauki.

Uzyskaj dostęp i rozpocznij naukę do egzaminu już dziś!

Naucz się rozwiązywać zadania praktyczne z egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych!

Kurs zawiera opracowania teoretyczne i zbiór zadań z rozwiązaniami, które pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę oraz instruktaże wideo. Instruktaże wideo w prosty i przyjemny sposób przedstawiają schemat rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Szczegółowo przedstawiliśmy ścieżkę rozwiązywania każdego typu zadania pojawiającego się na egzaminie ITS, dzięki czemu nic Cię nie zaskoczy.

Co warto wiedzieć o zadaniach egzaminacyjnych na Certyfikat Kompetencji Zawodowych?

Egzamin na certyfikat kompetencji zawodowych składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna obejmuje test składający się z 64 pytań. Z kolei część praktyczna składa się z dwóch zadań problemowych. Jedno z nich najczęściej dotyczy tematyki transportowej (czas pracy kierowców, planowanie trasy), a drugie zagadnień finansowych (bilans przedsiębiorstwa, zadania kadrowo-płacowe).

Za każde poprawnie rozwiązane zadanie można otrzymać 32 punkty. Natomiast zaliczenie części problemowej następuje w momencie uzyskania co najmniej 50% z części praktycznej i co najmniej 60% z łącznej sumy punktów.

Skorzystaj z naszej bazy zadań, żeby zwiększyć swoje szanse!

Nasz baza zadań praktycznych jest regularnie aktualizowana i uzupełniana o nowo pozyskane zadania egzaminacyjne. Każde z zadań zanim trafi na platformę jest opracowywane przez odpowiedniego dla danej kategorii specjalistę. Dzięki temu nasze rozwiązania są poprawne i uzupełnione o uwagi merytoryczne.

Kurs obejmuje:

  • 90 dniowy dostęp do kursu
  • Zbiór zadań praktycznych wraz z rozwiązaniami
  • 10 Instruktaży wideo z rozwiązywania zadań problemowych
  • Opracowania teoretyczne niezbędne do poprawnego rozwiązywania zadań
  • Dostęp do grupy ze wsparciem merytorycznym

Uwaga, ten kurs nie zawiera dostępu do bazy testów!

Instruktor

ABC Szkolenia

Kursy: 13

Nierozpoczęty

Kurs zawiera

Lekcje: 2 Tematy: 5